Employees

Haakon Vennemo
Professor of Economics
CEO

Haakon VennemoProfessor of Economics
CEO
+47 91 13 67 16
haakon.vennemo@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Ingeborg Rasmussen
Economist
Chairman

Ingeborg RasmussenEconomist
Chairman
+47 93 46 19 32
ingeborg.rasmussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Dag Morten Dalen
Professor of Economics
Partner

Dag Morten DalenProfessor of Economics
Partner
+47 46 41 07 74
dag.morten.dalen@vista-analyse.no


Mer info..
Tor Homleid
Economist
Partner

Tor HomleidEconomist
Partner
+47 93 42 48 06
tor.homleid@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Michael Hoel
Professor of Economics
Partner

Michael HoelProfessor of Economics
Partner
+47 90 04 54 02
m.o.hoel@econ.uio.no
Økonomisk institutt, boks 1095 Blindern, 0317 Oslo

Mer info..
Orvika Rosnes
Economist
Partner

Orvika RosnesEconomist
Partner
+47 98 26 39 56
orvika.rosnes@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
John Magne Skjelvik
Economist
Partner

John Magne SkjelvikEconomist
Partner
+47 98 26 39 74
john.skjelvik@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Steinar Strøm
Professor of Economics
Partner

Steinar StrømProfessor of Economics
Partner
+47 48 10 68 94
steinar.strom@econ.uio.no


Mer info..
Sidsel Sverdrup
Professor of Evaluation
Partner

Sidsel SverdrupProfessor of Evaluation
Partner
+47 97 07 04 01
sidsel.sverdrup@gmail.com
VID vitenskapelige høgskole

Mer info..
Eivind Tandberg
Economist
Partner (temporary leave)

Eivind TandbergEconomist
Partner (temporary leave)
+47 46 96 43 63
eivind.tandberg@vista-analyse.no


Mer info..
Hanne Toftdahl
Economic geographer
Partner

Hanne ToftdahlEconomic geographer
Partner
+47 92 28 80 92
ht@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leonid Andreev
Consultant
Eivind Bjørkås
Consultant (temporary leave)

Eivind BjørkåsConsultant (temporary leave)
+47 95 48 67 33
eivind.bjorkas@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anita Einarsdottir
Consultant

Anita EinarsdottirConsultant
+47 47 30 20 32
anita.einarsdottir@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anne Maren Erlandsen
Senior economist

Anne Maren ErlandsenSenior economist
+47 98 07 16 48
anne.erlandsen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Stine Mari Godeseth
Senior economist (temporary leave)

Stine Mari GodesethSenior economist (temporary leave)
+47 95 43 92 23
stine.mari.godeseth@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leif Grandum
Analytiker

Leif GrandumAnalytiker
+47 99 51 56 45
leif.grandum@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..
Andreas Stranden Hoel-Holt
Konsulent
Mari Holden
Senior economist (temporary leave)

Mari HoldenSenior economist (temporary leave)
+47 98 62 56 99
mari.brekke.holden@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Mina Skille Mariussen
Analyst

Mina Skille MariussenAnalyst
+47 47 87 91 03
mina.mariussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Haakon Riekeles
Senior economist

Haakon RiekelesSenior economist
+47 90 92 76 84
Haakon.riekeles@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Herman Ringdal
Consultant

Herman RingdalConsultant
+47 47 39 29 00
herman.ringdal@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Kristian Roksvaag
Seniorøkonom ll

Kristian RoksvaagSeniorøkonom ll
+47 41 44 27 71
kristian.berg.roksvaag@vista-analyse.no
Meltzers gate 4 3 etg.

Mer info..
Andreas Skulstad
Consultant

Andreas SkulstadConsultant
+47 93 86 30 36
andreas.skulstad@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Veronica Strøm
Consultant

Veronica StrømConsultant
+47 92 46 61 54
veronica.strom@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Åsmund Sunde Valseth
Seniorøkonom

Åsmund Sunde ValsethSeniorøkonom
+47 97 60 47 40
asmund.sunde.valseth@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Martin Ørbeck
Analyst

Martin ØrbeckAnalyst
+47 93 28 76 93
martin.orbeck@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..
Øyvind Rørslett
Economist
Associated Partner

Øyvind RørslettEconomist
Associated Partner
+47 97 52 54 25
oyvind.rorslett@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Phil Swanson
Associated Partner

Phil SwansonAssociated Partner
+44 (0)207 193 7347 
phil.swanson@vista-analyse.no


Mer info..

Vista-analyse.no uses cookies to ensure you get the best experienceGDPR