Medarbeidere

Haakon Vennemo
Professor i samfunnsøkonomi
Daglig leder

Haakon VennemoProfessor i samfunnsøkonomi
Daglig leder
+47 91 13 67 16
haakon.vennemo@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Ingeborg Rasmussen
Samfunnsøkonom
Styreleder

Ingeborg RasmussenSamfunnsøkonom
Styreleder
+47 93 46 19 32
ingeborg.rasmussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Dag Morten Dalen
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Dag Morten DalenProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 46 41 07 74
dag.morten.dalen@vista-analyse.no


Mer info..
Tor Homleid
Samfunnsøkonom
Partner

Tor HomleidSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 42 48 06
tor.homleid@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Michael Hoel
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Michael HoelProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 90 04 54 02
m.o.hoel@econ.uio.no
Økonomisk institutt, boks 1095 Blindern, 0317 Oslo

Mer info..
Orvika Rosnes
Samfunnsøkonom
Partner

Orvika RosnesSamfunnsøkonom
Partner
+47 98 26 39 56
orvika.rosnes@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
John Magne Skjelvik
Samfunnsøkonom
Partner

John Magne SkjelvikSamfunnsøkonom
Partner
+47 98 26 39 74
john.skjelvik@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Steinar Strøm
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Steinar StrømProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 48 10 68 94
steinar.strom@econ.uio.no


Mer info..
Sidsel Sverdrup
Professor i evalueringsforskning
Partner

Sidsel SverdrupProfessor i evalueringsforskning
Partner
+47 97 07 04 01
sidsel.sverdrup@gmail.com
VID vitenskapelige høgskole

Mer info..
Eivind Tandberg
Samfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner (permisjon)

Eivind TandbergSamfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner (permisjon)
+47 46 96 43 63
eivind.tandberg@vista-analyse.no


Mer info..
Hanne Toftdahl
Cand.philol./økonomisk geograf
Partner

Hanne ToftdahlCand.philol./økonomisk geograf
Partner
+47 92 28 80 92
ht@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leonid Andreev
Konsulent
Eivind Bjørkås
Konsulent (permisjon)

Eivind BjørkåsKonsulent (permisjon)
+47 95 48 67 33
eivind.bjorkas@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anita Einarsdottir
Konsulent

Anita EinarsdottirKonsulent
+47 47 30 20 32
anita.einarsdottir@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Stine Mari Godeseth
Seniorøkonom (permisjon)

Stine Mari GodesethSeniorøkonom (permisjon)
+47 95 43 92 23
stine.mari.godeseth@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leif Grandum
Analytiker

Leif GrandumAnalytiker
+47 99 51 56 45
leif.grandum@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..
Andreas Stranden Hoel-Holt
Konsulent
Mari Brekke Holden
Seniorøkonom

Mari Brekke HoldenSeniorøkonom
+47 98 62 56 99
mari.brekke.holden@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Mina Skille Mariussen
Analytiker

Mina Skille MariussenAnalytiker
+47 47 87 91 03
mina.mariussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Haakon Riekeles
Seniorøkonom

Haakon RiekelesSeniorøkonom
+47 90 92 76 84
Haakon.riekeles@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Herman Ringdal
Konsulent

Herman RingdalKonsulent
+47 47 39 29 00
herman.ringdal@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Kristian Roksvaag
Seniorøkonom ll

Kristian RoksvaagSeniorøkonom ll
+47 41 44 27 71
kristian.berg.roksvaag@vista-analyse.no
Meltzers gate 4 3 etg.

Mer info..
Andreas Skulstad
Konsulent

Andreas SkulstadKonsulent
+47 93 86 30 36
andreas.skulstad@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Veronica Strøm
Konsulent

Veronica StrømKonsulent
+47 92 46 61 54
veronica.strom@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Åsmund Sunde Valseth
Seniorøkonom

Åsmund Sunde ValsethSeniorøkonom
+47 97 60 47 40
asmund.sunde.valseth@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Martin Ørbeck
Analytiker

Martin ØrbeckAnalytiker
+47 93 28 76 93
martin.orbeck@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..
Øyvind Rørslett
Siviløkonom
Assosiert partner

Øyvind RørslettSiviløkonom
Assosiert partner
+47 97 52 54 25
oyvind.rorslett@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Phil Swanson
Assosiert Partner

Phil SwansonAssosiert Partner
+44 (0)207 193 7347 
phil.swanson@vista-analyse.no


Mer info..

Vista-analyse.no bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg den beste opplevelsenGDPR