Medarbeidere

Haakon Vennemo
Professor i samfunnsøkonomi
Daglig leder

Haakon VennemoProfessor i samfunnsøkonomi
Daglig leder
+47 91 13 67 16
haakon.vennemo@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Ingeborg Rasmussen
Samfunnsøkonom
Styreleder

Ingeborg RasmussenSamfunnsøkonom
Styreleder
+47 93 46 19 32
ingeborg.rasmussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Dag Morten Dalen
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Dag Morten DalenProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
46410774
dag.morten.dalen@vista-analyse.no


Mer info..
Tor Homleid
Samfunnsøkonom
Partner

Tor HomleidSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 42 48 06
tor.homleid@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Michael Hoel
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Michael HoelProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 90 04 54 02
m.o.hoel@econ.uio.no
Økonomisk institutt, boks 1095 Blindern, 0317 Oslo

Mer info..
Orvika Rosnes
Samfunnsøkonom
Partner

Orvika RosnesSamfunnsøkonom
Partner
982 63 956
orvika.rosnes@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
John Magne Skjelvik
Samfunnsøkonom
Partner

John Magne SkjelvikSamfunnsøkonom
Partner
+47 98 26 39 74
john.skjelvik@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Steinar Strøm
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Steinar StrømProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 48 10 68 94
steinar.strom@econ.uio.no


Mer info..
Sidsel Sverdrup
Professor i evalueringsforskning
Partner

Sidsel SverdrupProfessor i evalueringsforskning
Partner
+47 97 07 04 01
sidsel.sverdrup@gmail.com
VID vitenskapelige høgskole

Mer info..
Eivind Tandberg (permisjon)
Samfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner

Eivind Tandberg (permisjon)Samfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner
+47 46 96 43 63
eivind.tandberg@vista-analyse.no


Mer info..
Hanne Toftdahl
Cand.philol./økonomisk geograf
Partner

Hanne ToftdahlCand.philol./økonomisk geograf
Partner
+47 92 28 80 92
ht@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Henning Wahlquist
Samfunnsøkonom
Partner

Henning WahlquistSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 48 44 14
henning.wahlquist@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Maria Amundsen
Sosiolog

Maria AmundsenSosiolog
47451138
maria.amundsen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leonid Andreev
Samfunnsøkonom

Leonid AndreevSamfunnsøkonom

leonid.andreev@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Mads Berg
Samfunnsøkonom

Mads BergSamfunnsøkonom
+47 404 51 677
mads.berg@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Eivind Bjørkås
Samfunnsøkonom

Eivind BjørkåsSamfunnsøkonom
+47 954 86 733
eivind.bjorkas@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Elena Bråten
Samfunnsøkonom

Elena BråtenSamfunnsøkonom
+47 917 817 01
elena.braten@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Erlend Dysvik
Samfunnsøkonom

Erlend DysvikSamfunnsøkonom
+47 408 42 053
erlend.dysvik@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anita Einarsdottir
Samfunnsøkonom

Anita EinarsdottirSamfunnsøkonom
+47 47 30 20 32
anita.einarsdottir@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anne Maren Erlandsen
Samfunnsøkonom

Anne Maren ErlandsenSamfunnsøkonom
+47 98 07 16 48
anne.erlandsen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Jens Furuholmen
Samfunnsøkonom

Jens FuruholmenSamfunnsøkonom
+47 416 10 341
jens.furuholmen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Stine Mari Godeseth
Samfunnsøkonom

Stine Mari GodesethSamfunnsøkonom
+47 954 39 223
stine.mari.godeseth@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Mari Brekke Holden
Samfunnsøkonom

Mari Brekke HoldenSamfunnsøkonom
98625699
mari.brekke.holden@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Bjørnar Andreas Kvinge
Samfunnsøkonom

Bjørnar Andreas KvingeSamfunnsøkonom
+47 924 54 989
bjornar.kvinge@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Haakon Riekeles
Samfunnsøkonom

Haakon RiekelesSamfunnsøkonom
90927684
Haakon.riekeles@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Herman Ringdal
Siviløkonom

Herman RingdalSiviløkonom
+47 473 92 900
herman.ringdal@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Andreas Skulstad
Samfunnsøkonom

Andreas SkulstadSamfunnsøkonom
93863036
andreas.skulstad@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Veronica Strøm
Samfunnsøkonom

Veronica StrømSamfunnsøkonom
+47 924 66 154
veronica.strom@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Martin Ørbeck
Samfunnsøkonom

Martin ØrbeckSamfunnsøkonom
+4793287693
martin.orbeck@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..
Øyvind Rørslett
Siviløkonom
Assosiert partner

Øyvind RørslettSiviløkonom
Assosiert partner
975 25 425
oyvind.rorslett@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Phil Swanson
Assosiert Partner

Phil SwansonAssosiert Partner
+44 (0)207 193 7347 
phil.swanson@vista-analyse.no


Mer info..

Vista-analyse.no bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg den beste opplevelsenGDPR