Medarbeidere

Orvika Rosnes
Samfunnsøkonom (PhD)
Daglig leder og partner

Orvika RosnesSamfunnsøkonom (PhD)
Daglig leder og partner
+47 98 26 39 56
orvika.rosnes@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Dag Morten Dalen
Samfunnsøkonom (professor)
Styreleder og partner

Dag Morten DalenSamfunnsøkonom (professor)
Styreleder og partner
+47 46 41 07 74
dag.morten.dalen@vista-analyse.no


Mer info..
Michael Hoel
Samfunnsøkonom (professor)
Partner

Michael HoelSamfunnsøkonom (professor)
Partner
+47 90 04 54 02
m.o.hoel@econ.uio.no
Økonomisk institutt, boks 1095 Blindern, 0317 Oslo

Mer info..
Rasmus Bøgh Holmen
Samfunnsøkonom (PhD)
Partner

Rasmus Bøgh HolmenSamfunnsøkonom (PhD)
Partner
+47 98 48 00 12
rasmus.bogh.holmen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Tor Homleid
Samfunnsøkonom
Partner

Tor HomleidSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 42 48 06
tor.homleid@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Ingeborg Rasmussen
Samfunnsøkonom
Partner

Ingeborg RasmussenSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 46 19 32
ingeborg.rasmussen@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
John Magne Skjelvik
Samfunnsøkonom
Partner

John Magne SkjelvikSamfunnsøkonom
Partner
+47 98 26 39 74
john.skjelvik@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Steinar Strøm
Samfunnsøkonom (professor)
Partner

Steinar StrømSamfunnsøkonom (professor)
Partner
+47 48 10 68 94
steinar.strom@econ.uio.no


Mer info..
Sidsel Sverdrup
Evalueringssosiolog (professor)
Partner

Sidsel SverdrupEvalueringssosiolog (professor)
Partner
+47 97 07 04 01
sidsel.sverdrup@gmail.com


Mer info..
Eivind Tandberg
Samfunnsøkonom og siviløkonom (permisjon)
Partner

Eivind TandbergSamfunnsøkonom og siviløkonom (permisjon)
Partner
+47 46 96 43 63
eivind.tandberg@vista-analyse.no


Mer info..
Hanne Toftdahl
Økonomisk geograf
Partner

Hanne ToftdahlØkonomisk geograf
Partner
+47 92 28 80 92
ht@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Åsmund Sunde Valseth
Samfunnsøkonom
Partner

Åsmund Sunde ValsethSamfunnsøkonom
Partner
+47 97 60 47 40
asv@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Haakon Vennemo
Samfunnsøkonom (professor)
Partner

Haakon VennemoSamfunnsøkonom (professor)
Partner
+47 91 13 67 16
haakon.vennemo@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Tyra Ekhaugen
Samfunnsøkonom (PhD)
Assosiert partner

Tyra EkhaugenSamfunnsøkonom (PhD)
Assosiert partner
+47 954 99 994
tyra.ekhaugen@vista-analyse.no
Meltzersgt 4, 0257 Oslo

Mer info..
Eivind Bjørkås
Konsulent (permisjon)

Eivind BjørkåsKonsulent (permisjon)
+47 95 48 67 33
eivind.bjorkas@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Sarah Eidsmo
Analytiker

Sarah EidsmoAnalytiker
+47 99 22 91 05
sarah.eidsmo@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Anita Einarsdottir
Konsulent (permisjon)

Anita EinarsdottirKonsulent (permisjon)
+47 47 30 20 32
anita.einarsdottir@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Leif Grandum
Analytiker

Leif GrandumAnalytiker
+47 99 51 56 45
leif.grandum@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Andreas Stranden Hoel-Holt
Konsulent

Andreas Stranden Hoel-HoltKonsulent
+47 94 39 69 79
andreas.hoel-holt@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Mari Brekke Holden
Seniorøkonom

Mari Brekke HoldenSeniorøkonom
+47 98 62 56 99
mari.brekke.holden@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Jonas Jønsberg Lie
Analytiker

Jonas Jønsberg LieAnalytiker
+47 96 51 23 24
jonas.lie@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Haakon Riekeles
Seniorøkonom (permisjon)

Haakon RiekelesSeniorøkonom (permisjon)
+47 90 92 76 84
Haakon.riekeles@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Herman Ringdal
Konsulent

Herman RingdalKonsulent
+47 47 39 29 00
herman.ringdal@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Kristian Roksvaag
Seniorøkonom ll

Kristian RoksvaagSeniorøkonom ll
+47 41 44 27 71
kristian.berg.roksvaag@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Andreas Skulstad
Konsulent (permisjon)

Andreas SkulstadKonsulent (permisjon)
+47 93 86 30 36
andreas.skulstad@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Veronica Strøm
Konsulent

Veronica StrømKonsulent
+47 92 46 61 54
veronica.strom@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Martin Ørbeck
Konsulent (permisjon)

Martin ØrbeckKonsulent (permisjon)
+47 93 28 76 93
martin.orbeck@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Vegard Østli
Seniorøkonom

Vegard ØstliSeniorøkonom
+47 92 40 86 82
vegard.ostli@vista-analyse.no
Meltzersgt 4, 0257 Oslo

Mer info..
Siri Bråten Øye
Analytiker

Siri Bråten ØyeAnalytiker
+47 90 04 14 07
siri.oye@vista-analyse.no
Meltzers gate 4, 0257 Oslo

Mer info..
Phil Swanson
Samfunnsøkonom
Assosiert Partner

Phil SwansonSamfunnsøkonom
Assosiert Partner
+44 (0)207 193 7347 
phil.swanson@vista-analyse.no


Mer info..

Vista-analyse.no bruker informasjonskapsler (cookies) for å gi deg den beste opplevelsenGDPR